Nabídka služeb

Nabídka našich služeb je orientována na komplexní servis od návrhu po dodávku v oblasti průmyslového a komerčního úsporného LED osvětlení. Naše nabídka platí pro maloobchod, velkoobchod, montážní firmy a také koncovým zákazníkům. Dodáme svítidla na objednávku ať už z naší nabídky, nebo dle specifikých požadavků zákazníka.

V oblasti průmyslových svítidel zajišťujeme světelně technické projekty, energetické a ekonomické propočty úspor a návratnosti investice. Zajišťujeme poradenství a výběr nejefektivnějších LED a indukčních světelných zdrojů ze širokého portfolia svítidel a prostřednictvím našich partnerských firem realizujeme montáž daného osvětlení. Společnost Dovimex působí jako výrobce některých vybraných druhů LED svítidel a přímý importér více významných značek a výrobců. Naše nabídka zahrnuje všechny nejúspornější světelné zdroje od LED a indukční technologie po nejnovější typy lineárních LED zářivek a jejich příslušenství. V naší nabídce jsou také svítidla umožňující regulaci intenzity osvětlení a propojení na řídící systémy ovládání. Stmívatelné svítidla nabízíme v celé produktové řadě, naše nabídka zahrnuje také bezdrátové řízení osvětlení včetně automatického řízení osvětlení. Při návrhu osvětlovací soustavy klademe důraz na kvalitu svítidel, úsporu a rychlou návratnost investice s minimálními provozními náklady.

Co o nás řekli naši klienti

 • Petr Procházka
  Vedoucí výroby

  Díky aplikaci moderníího LED osvětlení se podařilo dosáhnout lepšího osvětlení jednotlivých pracovišť díky čemu se snížila zraková únava pracovníků zvýšila přesnost při hledání vad na výrobcích, snížila se chybovost výrobků a zvýšila se produktivita práce. A navíc jsme dosáhli téměř 70% úspor provozních nákladů na osvětlení.

 • Juraj Karcol
  Technický ředitel

  Oceňujeme Vaši ochotu a starostlivost o zákazníky. S Vaší pomocí jsme během jednoho roku po výměně starého osvětlení ušetřili na provozních nákladech osvětlení téměř 75% .

 • Jan Došejkal
  Strategický nákupčí

  Společnost Dovimex, s.r.o. pro nás znamená spolehlivého obchodního partnera se spolehlivými dodávkami svítidel v požadované kvalitě.

Neváhejte nám napsat
nebo zavolat

+420 773 561 728
Neváhejte nám napsat správu