Nezávazný dopyt na LED osvětlení a fotovoltaiku

Rádi vám ochotně vysvětlíme a poradíme při výběru nejvhodnější osvětlovací soustavy.
Cenovou nabídku realizujeme individuálně na jednotlivé tipy svítidel dle Vašeho zadání, nebo komplexně  návrh osvětlovací soustavy z výpočty osvětlení,  výpočty dosažených úspor a návratnosti investice.

Požadované základní vstupní informace pro výpočet osvětlení.
Pro zpracování světelně technických výpočtů a správné nadimenzování osvětlovací soustavy jsou potřebujeme následující vstupní informace: rozměr půdorysu objektu A x B (m) resp. počítané plochy pro osvětlení a výšku kotvení svítidel.
V případě, že chcete zachovat původní elektroinstalaci uvedte osovou vzdálenost současně nainstalovaných svítidel v prostoru Pokud máte k dispozici projekt objektu v DWG nebo jiném formátu pošlete nám ho. Uveďte svůj požadavek na intenzitu osvětlení v luxech, pokud nevíte navrhneme Vám podle normy EN.

V případě že chcete zpracovat energetický audit a výpočet návratnosti investice, uveďte typ a počet svítidel instalovaných v současnosti a Vaši cenu kterou platíte za elektrickou energii a celkovou dobu svícení v objektu za rok.

Vypracujeme vám zdarma cenová nabídku, v níž zohledníme všechny vaše požadavky. Cenovou nabídku s výpočtama dodáme dle náročnosti od 2 do 24 hodin.

DOTAZNÍK PRO VÝPOČET OSVĚTLENÍ

FOTOVOLTAIKA

 

Naši nabídku jsme rozšířili o fotovoltaické systémy. Zajišťujeme kompletní sortiment pro stavbu kompletní domácí nebo průmyslové fotovoltaické elektrárny. Nabízíme pouze TOP produkty. V naším širokém portfoliu naleznete produkty nejvyšší kvality od renomovaných světových značek HUAWEI, GOODWEI, PILONTECH, JASOLAR, RISEN ověřené praxí a vybrané zkušenými montážníky.Poskytujeme vysoké skladové zásoby a predikční systém skladových položek, díky čemuž se vaše čekací doba na objednaný zboží zkrátí na minimum.

Fotovoltaické systémy

projektování fotovoltaických systémů

velkoobchodní prodej  fotovoltaických panelů, měničů, batériových úložišť, konstrukcií

 

Pro cenové návrhy a objednávky fotovoltaických panelů, měničů na fotovoltaické elektrárny za velkoobchodní ceny se informujte na čísle telefonu +421949716538 nebo napište svoji poptávku.