Nezávazný dopyt na osvětlení

Odpovídáme do 24 hodin

Rádi vám ochotně vysvětlíme a poradíme při výběru nejvhodnější osvětlovací soustavy.
Cenovou nabídku realizujeme individuálně na jednotlivé tipy svítidel dle Vašeho zadání, nebo komplexně  návrh osvětlovací soustavy z výpočty osvětlení,  výpočty dosažených úspor a návratnosti investice.

Požadované základní vstupní informace pro výpočet osvětlení.
Pro zpracování světelně technických výpočtů a správné nadimenzování osvětlovací soustavy jsou potřebujeme následující vstupní informace: rozměr půdorysu objektu A x B (m) resp. počítané plochy pro osvětlení a výšku kotvení svítidel.
V případě, že chcete zachovat původní elektroinstalaci uvedte osovou vzdálenost současně nainstalovaných svítidel v prostoru Pokud máte k dispozici projekt objektu v DWG nebo jiném formátu pošlete nám ho. Uveďte svůj požadavek na intenzitu osvětlení v luxech, pokud nevíte navrhneme Vám podle normy EN.

V případě že chcete zpracovat energetický audit a výpočet návratnosti investice, uveďte typ a počet svítidel instalovaných v současnosti a Vaši cenu kterou platíte za elektrickou energii a celkovou dobu svícení v objektu za rok.

Vypracujeme vám zdarma cenová nabídku, v níž zohledníme všechny vaše požadavky. Cenovou nabídku s výpočtama dodáme dle náročnosti od 2 do 24 hodin.

Projektování osvětlení

DOTAZNÍK PRO VÝPOČET OSVĚTLENÍ