O nás

Dovimex, s.r.o. je klientský orientovaná obchodně-výrobně-distribuční společnost která je na trhu již 14 let. Věnujeme se návrhu a prodeji úporných světelných zařízení a dodávek kompletních řešení LED osvětlení od světelně technického auditu, přes návrh osvětlení až po instalaci. Specializujeme se zejména na průmyslové LED svítidla, svítidla do kanceláří, osvětlení sportovišť a veřejné osvětlení, kde pokrýváme kompletní nabídku svítidel od nevýbušných svítidel až po jednoduché svítidla do skladů.

Projekt osvětlení vždy provádíme na míru zákazníka, za účelem dosažení maximální úspory a rychlé návratnosti investice.

Nezůstaly jsme pouze při svítidlech a vyvinuli jsme systém automatizace LED osvětlení. V nabídce máme bezdrátové i drátové řešení automatizace.

Naše společnost působí také v oblasti obnovitelných zdrojů jako jsou fotovoltaické elektrárny a s tím spojené solární svítidla,

 

JAK POSTUPUJEME

 

 • 1. První kontakt

  Návštěva na místě klienta slouží k získání informací o Vašich požadavcích, představách a očekáváních. Zhodnotíme současný stav , poměry stavby, účel, orientaci, překážky a vypracujeme Vám projekt.

 • 2. Návrhy, výpočty, projekty, cenová nabídka

  Na základě zjištěných informací zpracujeme výpočty osvětlení, kalkulace úspor a návratnosti investice, navrhneme světelně-technický projekt a návrh přizpůsobíme tak, aby naše technická řešení splňovaly Vaše představy a očekávání. Nové osvětlení musí plnit svůj účel, bez kompromisů.

 • 3. Realizace

  Realizace je možná přes naše partnerské elektroinstalační společnosti. Samozřejmostí při instalaci je technická podpora.

 • 4. Záruční a pozáruční servis

  V průběhu trvání záruky jako i po jejím uplynutí, jsme připraveni poskytnout odborný technický servis jako i služby spojené s údržbou osvětlení – total productive maintenance (TPM).

Fotovoltaika

 

Naši nabídku jsme rozšířili o fotovoltaické systémy. Zajišťujeme kompletní sortiment pro stavbu kompletní domácí nebo průmyslové fotovoltaické elektrárny. Nabízíme pouze TOP produkty. V našem portfoliu naleznete produkty nejvyšší kvality od renomovaných světových značek HUAWEI, GOODWEI, PILONTECH, JASOLAR, RISEN ověřené praxí a žádané zkušenými montážníky. Poskytujeme vysoké skladové zásoby a predikční systém skladových položek, díky čemuž se vaše čekací doba na objednaný zboží zkrátí na minimum.

Fotovoltaické systémy

Velkoobchodní prodej  fotovoltaických panelů, měničů, batériových úložišť, konstrukcií

Pro cenové návrhy a objednávky fotovoltaických panelů, měničů na fotovoltaické elektrárny za velkoobchodní ceny se informujte na čísle telefonu +421 948 903 548 nebo napište svoji poptávku.