O nás

Dovimex, s.r.o. je klientský orientovaná obchodně-výrobně-distribuční společnost která je na trhu již 14 let. Věnujeme se návrhu a prodeji úporných světelných zařízení a dodávek kompletních řešení LED osvětlení od světelně technického auditu, přes návrh osvětlení až po instalaci. Specializujeme se zejména na průmyslové LED svítidla, svítidla do kanceláří, osvětlení sportovišť a veřejné osvětlení, kde pokrýváme kompletní nabídku svítidel od nevýbušných svítidel až po jednoduché svítidla do skladů.

Projekt osvětlení vždy provádíme na míru zákazníka, za účelem dosažení maximální úspory a rychlé návratnosti investice.

Nezůstaly jsme pouze při svítidlech a vyvinuli jsme systém automatizace LED osvětlení. V nabídce máme bezdrátové i drátové řešení automatizace.

Naše společnost působí také v oblasti obnovitelných zdrojů jako jsou fotovoltaické elektrárny a s tím spojené solární svítidla, kogenerační jednotky, vodní mikro zdroje a termické zařízení na přípravu teplé vody a vytápění.

 

Dalším zdrojem činnosti společnosti Dovimex je obchodní činnost, vývoj, kovovýroba a obrábění, v technologii výrob a oprav polotovarů z různých materiálů, dílů a jednotlivých výrobků všemi způsoby strojního obrábění, soustružením, frézováním, broušením, obražení, vrtáním, vyvrtáváním, a dalšími speciálními způsoby obrábění na obráběcích strojích, včetně nově zaváděných technologií obrábění materiálů.

 

JAK POSTUPUJEME

 • 1. První kontakt

  Návštěva na místě klienta slouží k získání informací o Vašich požadavcích, představách a očekáváních. Zhodnotíme současný stav , poměry stavby, účel, orientaci, překážky a vypracujeme Vám projekt. Zdarma.

 • 2. Návrhy, výpočty, projekty, cenová nabídka

  Na základě zjištěných informací zpracujeme výpočty osvětlení, kalkulace úspor a návratnosti investice, navrhneme světelně-technický projekt a návrh přizpůsobíme tak, aby naše technická řešení splňovaly Vaše představy a očekávání. Nové osvětlení musí plnit svůj účel, bez kompromisů.

     V oblasti kovovýroby a strojírensví spracujeme produkty dle dodané technické dokumentace a také návrh a spracování  nových produktů dle specifikace zákazníka.

 • 3. Realizace

  Realizace je možná přes naše partnerské elektroinstalační společnosti. Samozřejmostí při instalaci je podpora.

 • 4. Záruční a pozáruční servis

  V průběhu trvání záruky jako i po jejím uplynutí, jsme připraveni poskytnout odborný technický servis jako i služby spojené s údržbou osvětlení – total productive maintenance (TPM).